teisipäev, 11. aprill 2017

                 

                     Tere tulemast Tuka talu blogisse!


Blogist leiate meie talu arengu alates 2014 aasta suvest, mil otsustasime oma kodus pakkuda majutust. Majutuses majutame suvekuudel . Majas on kaks magamistuba, elutuba , kööginurk ja eraldi köögiga tuba . Dušš ja tualett. Kaks tk. kaheinimese voodit ja tagavaraks kui keegi koos magada ei soovi on diivanvoodi elutoas.
Talvekuudel on saunamajas kaks voodit. Lai kaheinimese ja üheinimese voodi.
Oleme pidevas muutumises ja seda sooviga- muuta olemine meil mugavamaks. Blogist leiate jutte meist ja teenustest. Tasapisi täiendan blogi ja teen seda enamasti "mina" vormis, sest blogipidajaks olen mina, perenaine Ave. 
Siit on leitavad meie hinnad, palju pilte ja püüan hoida tasapisi kursis ka muutuste ja toimuvate üritustega. 

Meie juurde tulles ei ole külalised pererahvaga ühes majas vaid külaliste jaoks on privaatsus olemas.Võtame külastajaid vastu  oma kodus,  peame jagama õueala ja nii palju kui vajalik kodutöid askeldada, siis toimetan ikka õuel ka mina ja vahel ehk mõni teinegi külaline. 
Meie majas pole euroremonti. Maja on vana, aga puhas  ja  maalähedane, magamisase pehme ja hõng hubane. Perenaine tuunib oma maitse järgi taaskasutatud mööblit.
Majas on olemas köök koos kõige vajalikuga. 
Saunamajas on küll nõud ja vajadusel mikrolaineahi, aga mitte pliiti. Külmkapp on olemas. Köögi kasutamise võimalus on teises majas, üle hoovi, olemas.
Saunamaja

Majutus
Alati tuleb ette broneerida! Juhtub, et avaneb võimalus ka samal päeval helistades, et maja on vaba. Siiski palume ette helistada vähemalt päev enne!
Loodetavasti leiate õige koha blogist üles ning jääme Teie broneeringuid ootama!
Kellele meeldib viljapõld, linnulaul, päikesetõus, vikerkaar, metsatukk või kruusane külavahetee, siis Te olete juba õigel teel. See pole kõik mis meil on......

Kohtume Tukal!


Blogiarhiiv