reede, 14. november 2014

Meenutused 15 aastast.

Meenutused........läbi pildi.


Mardipäeval möödus 15 aastat, mil sai kolitud Tuka tallu. Mäletan seda aega väga eredalt. Panen siia üles ka pildid missugune oli Tuka siis. Mäletan veel selgelt esialgset imestust " miks just see maja ?") Täna neid pilte vaadates saan neist aru, aga ei kahetse midagi ja teist maja ju ei olnud). Palju tööd, isegi väga palju tööd on tehtud, aga tulemuse üle ei kurda, kuigi alati saaks paremini. Ma ei kurtnud ka esimesel päeval:). Muidugi ei ole ma suutnud seda üksi teha. Mind on toetanud minu perekond ja sõbrad. Olen väga tänulik neile.
Pooleteise aasta pärast ehk siis ühe suve töö tagajärjel oli kodu muutunud....Kõige hullem minu jaoks oli võidelda üle pea rohuga). Eks ta naiste mure rohkem ole;).ja 15 aastat hiljem on võimalus vaadata igal ühel teist selle talu käekäiku läbi Tuka blogi.
Kes oleks seda osanud arvata?  Ainus mida me elus ette teame on see, et oleme surelikud ja mis sellest teadmisest kasu on? Ikka on kõik ootamatu ja nii ongi parem. Parim on elus siiski rahulolu. Mis tingib rahulolu on igal inimesel erinev. Mina leian siin talus alati rahulolu ja alati on ka külalised jäänud rahule. Siin on midagi.......)


Blogiarhiiv